Arya Pres

Hakkımızda

2011 Mayıs ayında Deri Organize Sanayi Bölgesi Tuzla / İstanbul’da kurulmuştur. Halen faaliyetlerimizi Tuzla / İstanbul da ki imalathanemizde sürdürmekteyiz. Firmamız Metal Pres Baskı ve her türlü kalıp imalatı sektöründe üretim yapmakta ve bunları iç ve dış piyasaya sunmaktadır.

Müşterilerimizin ilk ve kalıcı tercihi olma gayemiz; sürekli olarak sektörün de en iyisi olma hedefini beraberinde getirmiştir. Bugün bulunduğumuz noktada, tüm dünya geneline yayılmış bir müşteri portföyüne sahip olmak ve bunun giderek yaygınlaşmasını sağlamak gurur vericidir.

Hizmet verdiğimiz bu sektörde müşterilerimizin istek ve beklentilerini, tüm çalışanlarımızın etkin ve eğitimli katılımı ile sürekli olarak daha üst seviyelerde karşılama gayemiz artarak devam etmiş ve edecektir. Bu amaçla tüm karar, uygulama ve hizmet gayemizde; sektörün ve müşterilerimizin beklentileri ile birlikte, sürekli gelişme prensibine inanılması, bulunduğumuz noktanın açıklanmasına yetecektir.

Teknolojiyi, yaratıcılık ve insanın eşsiz becerisiyle buluşturuyoruz. Tamamı Türkiye’de üretilen bu ürünlerimizin tüm dünya geneline yayılmış bir kullanıcı kitlesi olması ürünlerimize olan güvenin bir göstergesidir ve bu bizim için gurur verici… Ve bu gururu bizimle paylaşmanızdan onur duyuyoruz.

Sektörler

Hizmetler

pres isleri, baskı isleri, tuzla pres, tuzla pres baskı, fason baskı isleri, eksantrik pres baskı, ozel kalıp baskı, sıvama kalıp baskı

İletişim

Telefon: 0 216 5910379
Faks: 0 216 5910379
Mobil: 0 532 7675928

Hemen Ara »

Adres

Deri Organize Sanayi Bölgesi Yan sanayi Gelişme Alanı Etleme Sok. 21 Parsel No:11-12 tuzla / İstanbul
Tuzla / İstanbul

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00