Ankara Veri Kurtarma - Best

Hakkımızda

Best Veri Kurtarma, Ankara'da bulunan ve tüm Türkiye'ye hizmet vermeyi vizyon edinmiş veri kurtarma firmasıdır. Ankara Veri Kurtarma merkezleri arasında bir numaradadır.

Best Veri Kurtarma, profesyonel kadrosu ve sahip olduğu teknolojiyle bozulmuş veya fiziksel hasara uğramış medyalardan yüksek başarı oranları ile verileri kurtarmaktadır.

Birçoklarının kurtarılamaz dediği durumlarda dahi kullandığımız fazla sayıdaki araçla yüksek oranda başarıyı hedeflemekteyiz.

Veri kurtarma ve adli bilişim alanında profesyonel hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin en kaliteli ve deneyimli kadrosunu bünyesinde barındıran ekibimiz, çağın gerekliliklerine uygun teknik ve teknolojik alt yapıyla bu alanda size özel çözümler geliştirmektedir. Veri kurtarma ve adli bilişim hizmetlerinde kaliteden taviz vermek istemeyenlerin ilk tercihi olan Best Veri Kurtarma, Analiz ve Bilişim Hizmetleri ailesine duymakta olduğunuz güven için teşekkürler.


Mobil Cihazlardan Veri Kurtarma

Tablet ve Telefondan veri kurtarma konusunda uzmanız. iOS ve Android işletim sistemli tüm mobil cihazlarda yüksek oranda başarı sağlamaktayız. Şu konularda hizmet vermekteyiz.

cep telefonundan silinen resimleri kurtarma,
cep telefonundan silinen mesajları geri getirme,
cep telefonundan silinen fotoğrafları geri getirme,
cep telefonundan silinen mesajları okuma,
cep telefonundan silinen fotoğrafları geri getirme programı,
cep telefonundan silinen rehberi geri getirme (cep telefonundan silinen numaraları geri getirme)
tabletten dosya kurtarma

Bilgisayar Veri Kurtarma Hizmeti

Düşük ücretler ödeyerek masaüstü ve PC sabit disklerinden kayıp dosyalarınız için veri kurtarma hizmeti alabilirsiniz. Sabit disk kurtarma uzmanlarımız, tüm hard disk markalarından güvenilir ve güvenli veri kurtarma gerçekleştirmek için burada. Sabit diskinizin yanlış ellere geçmesi istenmeyen sorunlara neden olabilir.

Adli Bilişim hizmetleri için de başvurabilirsiniz.

Sektörler

Hizmetler

Adli Bilişim, bilgisayar tamiri, Dosya Geri Getirme, Fotoğraf Kurtar, Hard Disk Tamir, veri kurtarma, Video Kurtar

İletişim

Telefon: 0 552 2451253
Faks:
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

Gaziosmanpaşa Mahallesi. Nene Hatun Cd. No:14, 06700 Çankaya/ankara
Çankaya / Ankara

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00