Almodsan

Hakkımızda

Firmamız ana üretim kolu olan makina model imalatı konusunda 15 yıllık çeşitli firmalarda elde ettiği deneyimiyle faaliyet göstermektedir. 2000x2000x1000 mm ölçülerine kadar tüm model imalatlarını gerçekleştirebilmektedir.
Gelişen teknoloji ile birlikte ihtiyaç duyulan hertürlü kalıp, aparat ve fikstür imalatlarını istek ve gereksinimlere uygun olarak gerçekleştirmektedir.
Ülkemiz koşullarında tersine mühendislik (numuneden birebir üretim) tam anlamıyla kullanılamamaktadır. Firmamız tersine mühendislik hizmetlerinde ATOS sistemini kullanarak 10 mikron hassasiyete kadar numuneden birebir üretim yapabilmektedir.
Günümüzde prototipleme ve AR-GE hizmetleri ulaşılması ve idaresi zor ve maliyeti yüksek hizmetlerdir. Firmamız siz değerli müşterilerine isteğe uygun koşullarda 3D prototipleme ve AR-GE hizmetlerini sunmaktadır.
Üretim sanayisinde kullanılmak amaçlı ihtiyaca uygun makina ve sistem üretimleri bünyemiz dahilinde tam sonuç odaklı gerçekleştirilmektedir. Ağırlıklı olarak CNC Router ve 3D Printer istenilen özelliklere uygun ve tam zamanında yapılmaktadır. Kendi bünyemizde üretmiş olduğumuz CNC Routerlar ve 3D Printerlar ile markalama yazıları, pantograf işlemleri, 3D hızlı numune ve parça imalatlarını gerçekleştirilmektedir.
Firmamız " Siz düşünün biz yapalım " sloganına tam uyum sağlamış olup, zamanın önemini gözeterek sizlere hizmet vermektedir.

Sektörler

Hizmetler

Makina, Model, Kalıp, Cnc, Döküm, Pik, Çelik

İletişim

Telefon: 0 222 2460106
Faks: 0 222 2460107
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

Teksan Sanayi Sitesi J-blok No:70
Odunpazarı / Eskişehir

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00