Akgün Evdeneve Nakliyat

Hakkımızda

Akgün Evden Eve Nakliyat, Evden Eve Nakliye Sektörüne uzun senelerdir hizmet vermenin, verdiği hizmetle nakliye sektörünün kaliteli firmalar tarafından verildiği taktirde sorun olmaktan çıktığı,müşteri memnuniyetinin %100 olmasını sağladığı; personelinden ekipmanına kadar tüm kanuni hükümlülükleri yerine getirmiş kurumsal ve güçlü firmadır.

Evden Eve Nakliye hizmeti, firmalar arasında aşırı rekabetin yaşandığı bu sebeple iş kalitesinin fiyatına göre azalıp yükseldiği bir sektör haline gelmiş, menfaatleri doğrultusunda bu hizmet alanında çalışmalar yapan firmaların rant sağlamasına sebep olmuştur. Ancak hiçbir tecrübeye sahip olmayan personellerle yapılan nakliyelerde ücretin dalgalanması dışında taşınan eşyalarında zarar görmesi söz konusudur.
Akgün Nakliyat olarak nakliye talebinizin kendi araç ve elemanlarımızla sözleşmeli sigortalı olacağının taahhüdünü verip sözleşme yapıyoruz. Sizin TC kimlik numaranız ile sizin adınıza EŞYA SİGORTASI yaptırıyoruz.

Yani eşyanızı emanet olarak alıyoruz ve teslim olana kadarki sorumluluğumuzun da farkındayız.Sizlere içten ve samimi olarak diyeceğimiz İYİ DÜŞÜNÜN İYİ TAŞININ

Sektörler

Hizmetler

Denizli evden eve nakliyat, denizli nakliyat, denizli nakliyat firmaları, denizli asansörlü nakliyat, akgün nakliyat, denizli evden eve, evden eve nakliyat, denizli taşımacılık firmaları

İletişim

Telefon: 0 258 2511818
Faks: 0 258 2687373
Mobil: 0 553 2292838

Hemen Ara »

Adres

Deliktaş Mahallesi Üçgen Çarşısı No:1
Merkez / Denizli

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00