Akar Makina San. Ltd.şti.

Hakkımızda

1990 yılında kurulmuş olan Akar Makina, Demir Çelik Endüstrisi ve Lastik Kaplama Sanayisi için makinalar üretmekte ayrıca farklı endüstri kollarına otoklav ve basınçlı ekipman imalatı yapmaktadır.

Akar, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Demir Çelik Endüstrisi için katma değeri yüksek, proje bazlı yüksek hacimli imalatlar yapmaktadır. Türkiye ve yurtdışında faaliyet gösteren müşterilerimizin yatırım projelerinde ve genel ekipman tedariğinde firmamız aktif bir biçimde yer almaktadır. Müşterilerimiz bilinen yerel ve uluslararası çelik üreticileri ve aynı zamanda anahtar teslim tesis sağlayan şirketler ve mühendislik firmalarıdır.

Akar’ın faaliyet gösterdiği diğer bir alan ise Lastik Kaplama Endüstrisi'nde kullanılan makina/ekipmanların üretimidir. Akar'ın ürün portfoyünde, Kamyon ve OTR Lastik Kaplama Tesislerinde kullanılan tüm ekipmanlar yer almaktadır.
Firmamız, Türkiye pazarında sektörde lider konumda bulunmakta ve ürünlerinin önemli bir kısmını da yurtdışına ihraç etmektedir. OTR grubunda, ürün portföyümüz 25’’ ile 63’’ arası lastikleri kapsamaktadır. Otoklavlar ve yüksek performanslı CNC Kontrollü Raspalar da ürün portföyümüzde yer almaktadır.
Akar, ayrıca Otoklav imalatında da uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimine de sahip olup; otoklavlar cam laminasyonu, kompozit malzemeler, lastik kaplama / vulkanizasyon, yapı malzemeleri, gıda sektörü ve sterilizasyon alanlarında kullanmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen www.autoclave.com.tr adresini ziyaret ediniz.

Sektörler

Hizmetler

ATIK GERİ DÖNÜŞÜM MAKİNALARI, lastik kaplama makinaları, OTOKLAVLAR (BASINÇLI KAPLAR), PROJE BAZLI ÜRÜNLER

İletişim

Telefon: 0 222 2361700
Faks: 0 222 2361702
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

Organize Sanayi Bölgesi 14.cadde No:8
Odunpazarı / Eskişehir

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00