Akademi Tercüme Bilişim Teknolojileri Paz.tic.ltd.şti.

Hakkımızda

1992 yılında hayatına başlamış olan Akademi Çeviri Hizmetleri 16 senedir, gerek Türkiye gerek yurtdışında Kamu Kuruluşları ve özel sektörde bir çok lider firmanın bir çok önemli projesinde yer almaktan onur duymaktadır.

AKADEMİ ÇEVİRİ HİZMETLERİ çağdaş, güler yüzlü, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile Türkiye ve Dünya`da özel ve kamu sektöründe önde gelen bir çok kuruluşuna yazılı, ardıl, simültane ve on-line çeviri alanlarında hizmet vermektedir.

AKADEMİ ÇEVİRİ HİZMETLERİ müşterilerine en iyi seviyede hizmet verebilmek için günümüzün tüm teknolojik araçlarından faydalanmaktadır. Bu anlamda gerekli yazılım ve donanım altyapısı müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak yapılandırılmıştır.

Günümüz iş dünyasında zamanı doğru kullanmanın ve kusursuz hizmet sunmanın öneminin bilincinde olan AKADEMİ ÇEVİRİ HİZMETLERİ, değerli müşterilerine ayrıcalıklı hizmet sunmak için çevirilerini daimi kuryeleri, kargo, e-mail ve faks ve ya FTP alanları aracılığı ile kendilerinin belirleyeceği sürelerde ulaştırmaktadır.

AKADEMİ ÇEVİRİ HİZMETLERİ tıp, hukuk, mühendislik ve bunun gibi bir çok alanda uzmanlaşmış çevirmenlerden oluşan 60 lisanda, 650 kişilik yazılı ve sözlü çeviri yapan kadrosu ile 7 gün 24 saat güvenilir ve kaliteli çeviri hizmeti sunmaktadır. AKADEMİ ÇEVİRİ HİZMETLERİ Türkiye`nin önde gelen firmalarının çeviri hizmetleri çözüm ortağı olmaktan gurur duymaktadır.

Sektörler

Hizmetler

tercüme, çeviri, bürosu, yeminli, ingilizce, ingilizceden, türkçeye, türkçeden, ingilizceye, almanca, fransızca, rusça, italyanca, kadıköy, göztepe, her, dilde, noter

İletişim

Telefon: 0 212 2361181
Faks: 0 212 2368004
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

Barbaros Bulvari özgür Apt.no:55 K:4
Beşiktaş / İstanbul

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00