Ak Yapı Elektrik Elektronik Proje Taahhüt Ve Turz San.tic.ltd.şti

Hakkımızda

Ak Yapı Elektrik Elektronik Proje Taahhüt ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi yurt içi ve yurt dışında ki çeşitli firmalarda geçen 12 yıllık bir çalışma hayatından sonra 1998 yılında kuruldu.

Kuruluş tarihinden bu yana AK YAPI ELEKTRİK sektöründe gün geçtikçe yükselen bir performansla kısa sürede büyük projelere imza atmıştır.

AK YAPI ELEKTRİK’ te değer verilen prensiplerden en başta gelenleri; yapılan işte en mükemmeli yakalama isteği, ilişkilerde dürüst olma, açık olma, başta çalışanlar ve müşteriler olmak üzere ilişkide bulunduğumuz tüm kişi ve kuruluşlarla olan münasebetlerimizde saygılı ilişkiler kurma ve sürekli gelişime açık olup, bunun sonsuz olduğunu kabul etmektir.

Tüm bunların sonucunda kısa sürede yapmış olduğumuz projelerle gurur duyduk. Hiç şüphesiz ki bu hedeflere ulaşmanın yolu teknolojinin yakın takibinden geçmektedir. Bu bilinçle her düzeyde çalışanlarımızın kendi konularında uzmanlaşmalarına ve gelişimine özen gösterilmektedir.

AK YAPI ELEKTRİK’ in başarısının altında hedeflerinin doğru olduğuna inanan, takım çalışmasının önemini kavramış, şirketin değerlerinden taviz vermeyen, ilkeli ve dürüst bir ekip yatmaktadır.

AK YAPI ELEKTRİK’ in gelecekteki başarılarının da şirket değerlerimize sahip çıkan bu ekibin eseri olacağına inanmaktayız.

Şirketimiz teknoloji ve piyasalardaki değişimlere ayak uydurmak için değil, geleceği kendine özgü yöntemlerle biçimlendirmek için hep var olacaktır.

Sektörler

Hizmetler

elektrik, malzemesi, proje, taahhüt, çözünürlük, imaj, sensör, adsl, akıllı, evler, aydınlık, seviyesi, batarya, bilgisayar, ccd, kamera, cctv, sistemi, direnç, dvr, kart, kartı, kartlar, kartları, program, programı, programları, elektromıknatıs, görüntü, kaydı, güvenlik, kameral

İletişim

Telefon: 0 212 2224455
Faks: 0 212 2227700
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:8 No:709 Okmeydani - şişli - Istanbul
/ İstanbul

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00