Afa Enerji

Hakkımızda

Biz Kimiz ?
AFA Danışmanlık enerji hizmetini sunanlar ile kullananlar arasında bir köprü vazifesi kurarak hizmet sunumlarında kaliteyi artırmayı hedefleyen bir danışmanlık şirketidir. Enerji konuları işletmeler tarafından daha ciddiye alınması gereken bir konudur.

Şirketimiz müşteri odaklılığı ön planda tutan ve tüm eforunu enerji sektöründe elektrik kullanıcılarının en az maliyetle, kesintisiz ve sürdürülebilir enerjiden yararlanmasına imkan sağlamak üzere danışmanlık sunan bir şirket olarak hizmet vermektedir.


Ne yapıyoruz?
Günümüzde şirketler enerji sektöründe ,çok hızlı gelişen ve yıkıcı etkiler bırakabilen kompleks bir risk ortamı içinde faaliyet gösteriyor.

Sektörde istenmeyen durumlar ile karşılaşmamak için risklerin tespit edilmesi, etkilerinin belirlenmesi, hangi risklere odaklanılması gerektiğinin belirlenmesi ve riski azaltma, transfer gibi önlemlere karar verilerek tüm sürecin yönetimini denetimini yapıyoruz.

Müşterilerimiz maliyetlerini düşürürken güvenli bir elektrik hizmeti de istiyor. AFA Danışmanlık ile işletmelere bu tasarrufu en uygun ve en güvenli şekilde aksatmadan ve ara vermeden sunmak istiyoruz. Bu felsefemiz ile en zorlu rekabet şartlarında, en önemli sabit maliyetlerden olan elektrik konusunda geleceğin çözümlerini bularak müşterilerimize en doğru yanıtı veriyor, aldığımız bilgiler ve yardımcı programlar ile enerji tüketimlerinizi, faturalarınızı ve tüketim alışkanlıklarınızı inceleyerek kullanımlarınıza çözümler sunuyoruz.

Sektörler

Hizmetler

enerji danışmanlığı, enerji danışmanı, elektrik danışmanı, enerji danışman

İletişim

Telefon: 0 850 3600232
Faks:
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

Sarphan Finans Park , Site Mah. Finans Cad. B Blok Kat:14 Daire 161 (batı Ataşehir) 34760 Ümraniye/istanbul
Ümraniye / İstanbul

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00