Adana Seyyah Turizm

Hakkımızda


HAKKIMIZDA / KURUMSAL ::

ADANA SEYYAH TURİZM; yeni oluşumunda deneyimli yönetici kadrosunu genç ve dinamik personeliyle kaynastirip siz değerli firmalarin hizmetine sunmuştur.ADANA SEYYAH TURİZM; üst düzey kalite anlayisi ilkesini, belgeleriyle kanitlamistir. Firmamiz, personel ulasiminda çalisan ve üretene ayni kalite anlayisiyla hizmet vermektedir.Günümüzün vazgeçilmez unsuru olan sigorta sistemlerinden üst düzeyde faydalanmaktadir.
Araçlarimizin tümü sigortalidir. Ögrenci ulasiminda öncelikle sorumluluklarini bilen, deneyimli personeliyle hizmet vermektedir.Araçlarin ögrenci tasima yönetmeliklerine uygunluk belgesine sahiptir.
VİZYONUMUZ
Yeni model araçlarla çağdaş teknolojiden azami derecede yararlanmak suretiyle sunduğumuz hizmetlerde Adana ve çevresinde en seçkin kurum ve kuruluşlarına yüksek kalite verimliliğini sürekli kılmaktır.
MİSYONUMUZ
Taşımacılık sektöründeki problemlerin çözümlenmesini ve hizmet kalitesinin yükselmesini sağlayarak, en ekonomik alternatif çözümlerle ve müşteri memnuniyetiyle sektöründeki yerini koruyarak sürekli gelişmektedir.

Sektörler

Hizmetler

adana transfer, adana ögrenci servisi, adana otobüs kiralama, adana personel servisi, adana minübüs kiralama, adana okul gezileri, adana havaalanı transfer, adana vip transfer

İletişim

Telefon: 0 530 2021749
Faks:
Mobil:

Hemen Ara »

Adres

Sümer Mahallesi 69100 Sk No 1
Seyhan / Adana

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00