Ada Mühendislik İnş San Ve Tic Ltd Şti

Hakkımızda

Firmamız, alt yapı boru hattı inşaatlarına yönelik malzeme ve ekipmanları temin etmektedir. Bunun yanı sıra boru hatlarına yönelik malzeme ve ekipmanları sağlamakta, yüksek basınçlı doğalgaz ve petrol boru hatlarının hidrostatik test işleri ve bu hatların test sonrası kurutmaları, test mühendislik ve süpervizyon hizmetleri de tarafımızdan yapılmaktadır. Bu hizmetler çerçevesinde boru inşaatları için antikorozyon malzemeleri, keson boru ile engel altından geçiş malzemeleri, katodik koruma malzemeleri, hidrostatik test malzemeleri ve yönlendirilmiş yatay sondaj yapım malzemelerini temin etmekteyiz.

Boru duvar geçişlerinde kullanılan sızdırmazlık contalarıdır. Alman Teknolojisi Link Seal Markasının temsilcisi olan Firmamız, her çaptaki boru ve duvar geçişi için ürün temin etmekle birlikte, boru çapınıza uygun ürün seçiminde de teknik desteği sağlamaktadır. Ürünlerimiz 60 psig`e kadar sızdırmazlık garantilidir. Montajı son derece kolaydır.

Novatapes Anti Korozyon Soğuk Sargı Bantları , yer altı çelik borularının sahada yapılan kaynak yerlerinde korozyon dayanımı sağlamak amacıyla kullanılan malzemedir.
. Uzun süreli korozyon dayanımı ve mekanik direnç,
. Kimyasal maddelere ve kötü toprak koşullarına dayanım,
El ile çok rahat uygulama imkanı mevcuttur.

Sektörler

Hizmetler

Boru duvar geçişi sızdırmazlık, Link Seal sızdırmazlık contası, Boru hattı kontrol ekipmanları, Sıcak İzole Bandı, Sıcak Sargı Bandı, Soğuk Sargı Bandı, keson izolatör, Dead weight tester

İletişim

Telefon: 0 216 2666462
Faks: 16
Mobil: 0 506 8619040

Hemen Ara »

Adres

Atatürk Mah. Fazılpaşa Sok.trendist Rezidans A3 Blok D.289 ataşehir
Ataşehir / İstanbul

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00