A Teknik

Hakkımızda

Firmamız 2005 yıldan bu yana tecrübe ve bilgi deneyimlerini en son teknolojik sistemlerle birleştirerek siz değerli müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet vermeyi kendine hedef edinmiştir. Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla A Güvenlik Sistemleri hizmetinizdedir. Kurulduğu günden itibaren uzman teknik servis ve aktif saha personelleriyle birlikte İzmir Yenişehir(gıda çarşısı) de faaliyet göstermekteyiz.

A GÜVENLİK SİSTEMLERİ 2005 yılında Tuna İPEK tarafından Yenişehir de kurulmuştur. Şirketimiz faaliyet ürünleri arasında Neutron ve Desi markalarının bölge bayisi olarak yoluna devam etmektedir. Gerek satış gerekse teknik servis konularında üst düzey ve kaliteli hizmet anlayışıyla belirlenen çizgide ilerlemektedir. Merkezimizden yapılan satışlar genelde toptan ve perakende olarak Türkiye geneline hitap etmektedir. A GÜVENLİK SİSTEMLERİ Türkiye genelindeki alt bayileri , internet üzerinden yapılan satış ,tecrübeli pazarlama ağı , bölgesel ve tecrübeli teknik servis birimi ile bayrağını sürekli yukarıda dalgalandırmaktadır.

Bizi bu yolda yalnız bırakmayıp desteğini esirgemeyen, güven duygusunu oluşmasını sağlayan ve yaşatan müşterilerimize ve çalışma arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ederiz.
A GÜVENLİK SİSTEMLERİ AİLESİ


Başkalarına Karşı Beslediğimiz Güvenin En Büyük Kısmını Doğuran, Kendimize Olan Güvenimizdir...

Sektörler

Hizmetler

A Teknik, Elektrik, Audio, Akiili ev, Diafon, Güvenlik, Kamera, Uydu

İletişim

Telefon: 0 232 4697469
Faks:
Mobil: 0 507 3651264

Hemen Ara »

Adres

1245 Sokak No1 Gıdacarşısı Yenisahir Izmır
Konak / İzmir

Yol Tarifi Al »

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 00:00 - 00:00
Cumartesi: 00:00 - 00:00
Pazar: 00:00 - 00:00