Ziraat Bankası Tarımsal Pazarlama Grup Başkanı Cesur: -"Geçtiğimiz yıl tarım sektörüne 11,3 milyar…

  • Yazı boyutu
Ziraat Bankası Tarımsal Pazarlama Grup Başkanı Cesur:
  -"Geçtiğimiz yıl tarım sektörüne 11,3 milyar…

Ziraat Bankası Tarımsal Pazarlama Grup Başkanı Cesur: -"Geçtiğimiz yıl tarım sektörüne 11,3 milyar lira finansman desteği sağladık" -"2012 yılında da üreticilerimizin ihtiyaçlarına yönelik etkin çözümler ile tarım sektörünün yanında olmaya devam edeceğiz"

Ziraat Bankası Tarımsal Pazarlama Grup Başkanı Yüksel Cesur, Bankanın geçen yıl tarım sektörüne 11,3 milyar lira finansman desteği sağladığını belirterek, "2012 yılında da üreticilerimizin ihtiyaçlarına yönelik etkin çözümler ile tarım sektörünün yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.
     Cesur, yaptığı yazılı açıklamada, Ziraat Bankası'nın tarımsal misyonu, 2011 gerçekleşmeleri ve 2012 öngörüleri konusunda değerlendirmelerde bulundu.
     Ziraat Bankası'nın yoğun bir yeniden yapılanma ve dönüşüm süreci içerisinde bulunduğunu ifade eden Cesur, hem her ölçekte müşteri memnuniyetini artırmayı hem de tarımın finansmanında değer zincirinin tüm halkalarını bir arada değerlendirerek endüstriyel tarımın gelişimine katkıda bulunmayı hedeflediklerini bildirdi.
     Banka olarak geçen yıl tarım sektörüne 11,3 milyar lira finansman desteği sağladıklarını kaydeden Cesur, 2012 yılında da üreticilerin ihtiyaçlarına yönelik etkin çözümler ile tarım sektörünün yanında olmaya devam edeceklerini vurguladı.
     Cesur, açıklamasına şöyle devam etti:
     "Son yıllarda kapasite artırımına ve ölçek ekonomisine yönelik hamlelere rağmen halen 3 milyon gibi dikkate değer bir küçük işletme sayımız mevcuttur. Ziraat Bankası olarak bu işletmelerle büyük boy işletmeler ve sanayi kuruluşları arasında organik bağ oluşturarak üretimde standardizasyon ve maliyetlerde düşüş sağlayacak finansman modelleri üzerinde çalışıyoruz."
    
    
    

Bu haberi 167 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir