Dekorboru Ltd.şti.

  Ayazlı Mah. Ereğli Cad. No:51 Akcakoca (Akçakoca / Düzce / Türkiye)
  090-380-6187130 090-380-6187230
  Suat temiz (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Zemin Vidası

  Ürün Hakkında

  Mukavemeti yüksek, çimento kullanımı yok. İşçilik maliyetleri en az!

  Dekorboru Vidalı Kazıkları,herhangi bir kazı veya beton olmadan, fotovoltaik güneş enerji santrali inşaatlarında, ahşap veya prefabrik ev inşaatlarında, solar aydınlatma direk ankrajı olarak, çit veya sınırlama kazığı olarak, konteyner destek kazığı gibi birçok uygulama için son derece kullanışlıdır. İstikrar, verimlilik ve sürdürülebilirlik sağlar.

  Monte etmek için gereken işçilik saatleri beton kullanımı ile karşılaştırıldığında vidalı kazık kullanımı maliyetleri en aza indirir.Hemen montaj işlemlerine başlanabilir,beklemeye gerek kalmaz ve projeler kısa zamanda biter.

  Çelik borudan imal edilen vidalı kazık 100 mikron kalınlığında sıcak daldırma galvaniz işlemi sayesinde çok daha uzun ömürlüdur. Kullanım ömrü biten vidalı kazıkların imhası ekstra maliyetin aksine ek olarak bir kazanç sağlar. Çevre dostudur.

  Kazı çalışmasına, hafriyata ve beton kullanımına son. Vidalı kazık kullanımı bütün bu ekstra maliyetlerin aksine anında hiç bir maliyeti olmadan kullanıma uygundur.

  Montaj işlemleri ise çok kolaydır. Güneş enerjisi santrallerinde vidalı kazık kullanımına uygun bir üst konstrüksiyon ile ekstra bir maliyet yapmadan panellerin yerleştirilmesi yapılabilmektedir. Demonte edilebildiği gibi herhangi bir tesisin taşınmasına da olanak sağlar.

  Yüksek yük dayanımı değerleri ve rüzgar, fırtına, yağmur vb. titreşim etkenlerinden etkilenmez. Vida görevi gören kazıklar toprağı sıkıca sarar ve herhangi bir titreşim, nem, sıcak, soğuk, yağmurdan etkilenmez. 30 yıl garantılidir.

  Tümünü göster
  Dekorboru Ltd.şti.
  Ayazlı Mah. Ereğli Cad. No:51 Akcakoca (Akçakoca / Düzce / Türkiye)
  090-380-6187130
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir