Mustafa Yaprak

  bodrum-muğla ( / Muğla / Türkiye)
  090-505-9504172
  mustafa yaprak (Bakım Onarım Mühendisi)

  Yüzyilin Yatirim Ve İş Firsatini Kaçirmayin.

  • İlan Sahibi : mustafa yaprak
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Muğla
  • İlan Türü : Alım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Kasım 2010 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 31 Aralık 2011 Cumartesi
  • Bulunduğu Sektör : Danışmanlık

  Yüzyilin Yatirim Ve İş Firsatini Kaçirmayin. İlan Açıklaması

  Lyoness Türkiye de Cashback cart alt yapısını oluşturmak için katılımcı ve yatırımcı üyeler aramaktadır. Şu an Avrupanın 18 ülkesinde ve Amerika, kanada, Meksika da aktif olan Lyoness,Avrupa da 1 milyondan fazla üyesi olan ve 17 bin şirketle çalışmaktadır. Türkiye de ise şu an alt yapısı oluşmaktadır ve TC devleti tarafından desteklenen bir kuruluştur. Bu alt yapıda yer alacak girişimci kişilerin katılımını bekliyoruz. Ayrıntılı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz. http://www.lyoness.ag/TR/
  MNS ve mail adresimiz : myaprak2009@hotmail.com
  YÜZYILIN YATIRIM ve İŞ FIRSATINI KAÇIRMAYIN
  Bireyler için Lyoness Yüzyılın kazanç fırsatıdır. CashBack Card bayiliği almak demektir. Her alışverişten nakit para kazanmaktır bu şekilde paranız size geri döner. Eğer sisteme arkadaşlarınızı ve çevrenizdende kayıtlar dâhil ederseniz onların harcamalarından da nakit kazanç sağlarsınız. Sisteminizi büyütün Lyoness’i size verdiği posizyonlarıda kullanarak çok büyük kazançlar elde edin. Hemde 1000’lerce Euro. Kayıt ücretsizdir. Ayrıntılı bilgi ve kayıt olmak için : http://www.lyoness.ag/TR/ ziyaret ediniz.
  İşyeri sahipleri için Lyoness Faaliyet alanınız ne olursa olsun, ürün veya hizmet sunuyor da olsanız, başarınızı katlamak demektir. Eski müşterileri etkinleştirmek, yeni müşterilere kavuşmak, Mevcut müşteri sadakatini sağlamak Uluslararası reklam havuzunda prestijli firmalarla birlikte yer almak demektir. Müşterilerinizin başka mağazalardan yaptığı alışverişlerden bile para kazanmak demektir.

  Tümünü göster
  Mustafa Yaprak
  bodrum-muğla ( / Muğla / Türkiye)
  090-505-9504172
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir