Yunanistan'daki özelleştirmeler

  • Yazı boyutu
Yunanistan'daki özelleştirmeler

Yunan milli piyangosunun özelleştirilmesinde son aşamaya geçildi

Yunanistan Özelleştirme Ajansı (HRADF), Yunan milli piyangosunun özelleştirilmesinde ihalenin ikinci turunun son aşamasına geçildiğini bildirdi.
     Ajanstan yapılan açıklamada, ikinci turun son aşamasında ihaleye katılmaya hak kazanan üç şirket ve konsorsiyumun tekliflerini sunacağı, kazanan yatırımcının Kasım ayı sonuna kadar açıklanacağı kaydedildi.
     Geçen yılın sonunda ihale süreci başlayan Yunan milli piyangosu için başvuranlar arasında Sisal S.p.A.-Damco Energy- Damlot konsorsiyumu ve OPAP Yatırım-Lottomatica Giochi e Partecipazioni-Intralot Lotteries Limited-Scientific Games Global Gaming konsorsiyumu ile Österreichische Lotterien Gesellschaft şirketi yer alıyor.
     Ajans, Uluslararası Yayın Merkezi (IBC) binaları ve bulunduğu alanın 90 yıllığına geliştirilmesi ihalesinin ise tamamlandığını, ihaleyi Atina borsasına kote emlak, yatırım ve yönetim şirketi Lamda DOMI adlı şirketin kazandığını bildirmişti.
    
    
    


Bu haberi 332 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir