Alkın Mühendislik Elektrik Elektronik Enerji San. Tic. Ltd. Şti.

  Cevizli Mh. Bağdat Cd. No:635/47 Maltepe/istanbul (Maltepe / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4571279 090-216-4571279 090-541-2707889
  Sedat BIÇAK (Pazarlama Müdürü)

  Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu

  • Ürün Adı : Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu
  • Mevcut Belgeleri : EMO YG İşletme Sorumluluğu Yetki Belgesi
  • Birim Fiyatı :
   1
   TR
  • Verilecek Yerler : İstanbul, Denizli
  • Hizmet Kategorisi : Orta Gerilim Dağtım Tesisleri

  Hizmet Hakkında

  Elektrik Mühendisleri Odası tarafından yayınlanan 'Kuvvetli Akım Tesisleri Yönetmeliği' nin 60. maddesi gereği, kendine ait trafosu bulunan işletmeler bünyelerinde 'Trafo Müşavirliği' yetkisine sahip bir Elektrik Mühendisi bulundurmak veya serbest çalışan, gerekli izin ve yetki sahibi olan bir Elektrik Mühendisi ile müşavirlik sözleşmesi yapmak durumundadır.

  Trafo Müşaviri, işletme sahibine ait olan, bu sözleşme kapsamındaki Trafoların işletme sorumluluğunu üstlenir ve yasalar karşısındaki sorumluluk dışında, işveren adına enerji sağlayan kuruluşa karşı da sorumlu ve muhataptır. İşletme sahibi ile imzalanan ve EMO(Elektrik Mühendisleri Odası) tarafından onaylanan sözleşme sonrasında Trafo Müşaviri bu sözleşmenin imzalanmasını takiben, varolan Trafoları denetleyerek, tesislerin halihazır durumda, işletme yönünden kusur ve eksiklerinin bulunup bulunmadığını belirleyecek ve durumu işverene raporlayacaktır.

  ALKIN MÜHENDİSLİK, her ay müşavirliğini üstlendiği trafoların periyodik kontrollerini yaparak, trafoların çalışır vaziyette olmasını ve güvende kalmasını sağlar. Ayrıca işletmesinde kontrol imkanı bulunmayan müşterilerimizin kompanzasyon sistemlerini ücretsiz olarak takip ederek düzgün çalışmasını sağlamakta ve firmaların cezai duruma düşmesini önlemekteyiz.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Hizmetleri

  Alkın Mühendislik Elektrik Elektronik Enerji San. Tic. Ltd. Şti.
  Cevizli Mh. Bağdat Cd. No:635/47 Maltepe/istanbul (Maltepe / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4571279 / 090-541-2707889
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir