Yoğun ilgi YHT seferlerini artırdı -Eskişehir-Konya YHT Hattı'nda 7 Nisan'a kadar sürecek "5…

  • Yazı boyutu
Yoğun ilgi YHT seferlerini artırdı
  -Eskişehir-Konya YHT Hattı'nda 7 Nisan'a kadar sürecek 
  "5…

Yoğun ilgi YHT seferlerini artırdı -Eskişehir-Konya YHT Hattı'nda 7 Nisan'a kadar sürecek "5 liraya bilet" kampanyasına yoğun ilgi olması nedeniyle sefer sayıları karşılıklı artırıldı

Eskişehir-Konya Yüksek Hızlı Tren Hattı'nda 7 Nisan'a kadar devam edecek "5 liraya bilet" kampanyasına yoğun ilgi olması nedeniyle, sefer sayıları karşılıklı artırıldı.
     Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı törenle geçen hafta açılışı yapılan Türkiye'nin 3. YHT hattı olan Eskişehir-Konya arasında, Eskişehir'den saat 08.30 ve 14.30'da, Konya'dan da saat 11.30 ve 18.00'de olmak üzere günlük 4 sefer konulmuştu. TCDD, 7 Nisan'a kadar da "5 liraya bilet" kampanyası düzenlemişti.
     "5 liralık biletlere" yoğun ilgi olması üzerine kampanya süresince, saat 20.31'de Eskişehir'den, saat 06.00'da da Konya'dan hareket edecek iki yeni sefer konuldu.
     Eskişehir'den hareket edecek 20.31 treni 1 Nisan Pazartesi, Konya'dan hareket edecek 06.00 treni ise 2 Nisan Salı seferlerine başlayacak.
     Eskişehir-Konya Yüksek Hızlı Tren Hattı'nda kampanyanın bitimiyle yeni bir sefer planlaması yapılacak.
    
    
    

Bu haberi 272 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir