YKBA, Nobel Ekonomi Ödüllü Peter A. Diamond'ı konuk ediyor

  • Yazı boyutu
YKBA, Nobel Ekonomi Ödüllü Peter A. Diamond'ı konuk ediyor

YKBA, Nobel Ekonomi Ödüllü Peter A. Diamond'ı konuk ediyor

Yapı Kredi Bankacılık Akademisi (YKBA), dünyaca ünlü düşünür, ekonomist ve akademisyenlerin konuşmacı olarak yer aldığı konferanslar dizisinin üçüncüsünde Nobel Ekonomi Ödüllü Peter A. Diamond'ı konuk ediyor.
     Yapı Kredi'den yapılan açıklamaya göre, 2 Ekim Salı günü Yapı Kredi Genel Müdürlük Binası'nda gerçekleştirilecek zirvede bir sunum yapacak olan Prof. Dr. Peter A. Diamond, geçmişten günümüze global ekonominin seyrini değerlendirerek, geleceğe yönelik beklentilerini katılımcılarla paylaşacak.
     Diamond ayrıca Türkiye ekonomisinin yaşanan global kriz süresince sergilediği duruşa da değinecek. Diamond'ın sunumunun ardından düzenlenecek panelde Türk iş dünyasının önemli isimlerinden Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, TAV İcra Kurulu Başkanı Sani Şener ve Yemeksepeti.com Üst Yöneticisi (CEO) Nevzat Aydın konuşmacı olarak yer alacak.
    
    
    

Bu haberi 134 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir