Yildiz Sogutma

  Yeni Mah Medciler Sok No 16 Devrek/zonguldak (Devrek / Zonguldak / Türkiye)
  090-372-5560155 090-372-5560155 090-532-6241355
  Recep Taşkiran (Firma Sahibi / Ortağı)

  Yildiz Sogutma Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  YILDIZ SOĞUTMA ,1998 yılından beri Tıbbi cihazlar, morg üniteleri , soğuk hava depoları, cenaze hizmet araçları alanlarında yirmiye varan ürün çeşidi ile Türk sanayisine hizmet vermektedir. Şirketimiz bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge grubu ile yaptığı çalışmalar sonucu, çözüm üreten projeleri ile Türkiye de İlk defa kendi tasarımlarını üreterek bu sektörün oluşumunda hiçbir fedakarlıktan kaçınmamıştır.

  YILDIZ SOĞUTMA bulunduğu sektörün en iyisi olabilmek amacıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Ar-Ge faaliyetleri ,kaliteli üretim ve satış sonrası hizmetleri ayrılmaz bir bütün olarak gören öncü bir firmadır.Bu bağlamda, YILDIZ SOĞUTMA istenilen hedeflere ulaşmak için kaliteli üretimin ve sürekliliğin gerçekleşmesi amacıyla personelin memnuniyetini ve gelişimini sağlamak amacıyla,genç ve dinamik personelin bilinçli katılımı için ortam yaratmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına uygun doğru üretimi gerçekleştirmeyi, üretimde sürekli güncellemeyi teknik destek ve satış sonrası hizmetlerde en üst kaliteyi yakalamayı lider kuruluş olma yolunda sisteme ve çalışanlara yatırım yapmayı kalite politikası olarak belirlemiştir.

  YILDIZ SOĞUTMA, en kaliteli,en güvenilir ve en ekonomik ürünlerini ülkemizdeki ve dünyadaki sektör kullanıcılarına üstün hizmet anlayışıyla ulaştırmanın gururuyla gelişmesine devam etmekte ve bir dünya markası olmak yolunda ilerlemektedir.
  Şirketimiz gelişen teknolojiyi takip ederek kendi bilgilerimizle bağdaştırıp yeni kaliteli ürünler yaratmakta ve kalite güvencemizi daima müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Yildiz Sogutma
  Yeni Mah Medciler Sok No 16 Devrek/zonguldak (Devrek / Zonguldak / Türkiye)
  090-372-5560155 / 090-532-6241355
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir