Koç-mak Ltd. Şti.

  Alinteri Bul. No:46 Ostim ( / Ankara / Türkiye)
  090-312-3543296 090-312-3546679
  özkan koç (Firma Sahibi / Ortağı)

  Yerden Kumandali Girgir

  • Ürün Adı : Yerden Kumandali Girgir

  Ürün Hakkında

  400 kg kaldırma kapasitesine sahip yerden kumandalı gırgır ile her türlü malzemeyi çok rahatlıkla dakikada 75mt ye kaldırmanız mümkün. Yerden kumandalı gırgırlar ile beraber 2 adet kova ve 1 bir takım üç ayak mekanizma aparatları bu ürünle birlikte verilmektedir. Yerden kumandalı gırgırlar en küçük inşaatlardan en büyük
  inşaatlara kadar bütün şantiyelerde kullanılmaktadır. Makineler ; kavramalı yerden kumandalı gırgır , kayışlı yerden kumandalı gırgır ve sessiz şanzımanlı yer gırgırı olmak üzere üç”e ayrılır. Kişi kullanım isteğine göre yerden kumandalı gırgır yerine sessiz şanzımanlı dam vinçleri de kullanılmaktadır. Fakat yerden kumandalı gırgırlar kullanım kolaylığı ve pratikliği nedeniyle daha çok tercih edilen model olmuştur.
  Yerden kumandalı gırgırlar elektrik , benzinli ve dizel motor seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Yerden kumandalı gırgırların üzerlerine 8 mm kendir özlü çelik halat kullanılmaktadır. Günümüzde kullanım şartlarını göz önünde bulundurarak işlerin daha hızlı yürümesi açısından yerden kumandalı gırgırlara tuğla sepeti takılarak tuğla taşıma işlerinde de kullanılmaktadır.

  Günümüzde inşaatların % 90 nında yerden kumandalı gırgır kullanılmaktadır. Kalan % 10 gibi bir kısım ise çok katlı binalarda kule vinç kullanmaktadır. Tabi ki bu kalan kısımda zamanla yerden kumandalı gırgır veya bunun benzeri makinelere ihtiyaç duymaktadırlar. Bundan anlaşılıyor ki yerden kumandalı gırgır bir inşaat için vazgeçilmez bir unsur haline gelmiştir.

  Tümünü göster
  Koç-mak Ltd. Şti.
  Alinteri Bul. No:46 Ostim ( / Ankara / Türkiye)
  090-312-3543296
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir