1.yıl

  Yenimahalle zibro servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle zibro servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle zibro servisi,yenimahallede zibro servisi,zibro yenimahalle servisi,zibro servisi yenimahalle,ankara yenimahallede zibro servisi,yenimahallede zibro beyaz eşya servisi,yenimahallede zibro klima servisi,yenimahallede zibro kombi servisi,ankarada zibro servisleri,zibro ankara servisleri
  Zibro ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle zibro servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Zibro yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede zibro beyaz eşya servisi,yenimahalle zibro kombi servisi,ve yenimahalle zibro klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada zibro servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili zibro servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Zibro ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan zibro servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle zibro servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü zibro yenimahalle zibro servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.yenimahalle,zibro,yenimahalle zibro,zibro yenimahalle,yenimahalle zibro servisi,zibro yenimahalle servisi,zibro servisi yenimahalle,
  yenimahallede zibro,yenimahalle zibro yetkili servisi,zibro yetkili servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir