1.yıl

  Yenimahalle zanussi servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle zanussi servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle zanussi servisi,yenimahallede zanussi servisi,zanussi yenimahalle servisi,zanussi servisi yenimahalle,ankara yenimahallede zanussi servisi,yenimahallede zanussi beyaz eşya servisi,yenimahallede zanussi klima servisi,yenimahallede zanussi kombi servisi,ankarada zanussi servisleri,zanussi ankara servisleri
  Zanussi ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle zanussi servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Zanussi yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede zanussi beyaz eşya servisi,yenimahalle zanussi kombi servisi,ve yenimahalle zanussi klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada zanussi servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili zanussi servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Zanussi ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan zanussi servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle zanussi servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü zanussi yenimahalle zanussi servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.yenimahalle,zanussi,yenimahalle zanussi,zanussi yenimahalle,yenimahalle zanussi servisi,zanussi yenimahalle servisi,zanussi servisi yenimahalle,
  yenimahallede zanussi,yenimahalle zanussi servisi,zanussi servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir