1.yıl

  Yenimahalle whirlpool servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle whirlpool servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle whirlpool servisi,yenimahallede whirlpool servisi,whirlpool yenimahalle servisi,whirlpool servisi yenimahalle,ankara yenimahallede whirlpool servisi,yenimahallede whirlpool beyaz eşya servisi,yenimahallede whirlpool klima servisi,yenimahallede whirlpool kombi servisi,ankarada whirlpool servisleri,whirlpool ankara servisleri
  Whirlpool ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle whirlpool servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Whirlpool yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede whirlpool beyaz eşya servisi,yenimahalle whirlpool kombi servisi,ve yenimahalle whirlpool klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada whirlpool servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili whirlpool servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Whirlpool ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan whirlpool servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle whirlpool servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü whirlpool yenimahalle whirlpool servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.yenimahalle,whirlpool ,yenimahalle whirlpool ,whirlpool yenimahalle,yenimahalle whirlpool servisi,whirlpool yenimahalle servisi,whirlpool servisi yenimahalle,
  yenimahallede whirlpool ,yenimahalle whirlpool servisi,whirlpool servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir