1.yıl

  Yenimahalle westinghouse servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle westinghouse servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle westinghouse servisi,yenimahallede westinghouse servisi,westinghouse yenimahalle servisi,westinghouse servisi yenimahalle,ankara yenimahallede westinghouse servisi,yenimahallede westinghouse beyaz eşya servisi,yenimahallede westinghouse klima servisi,yenimahallede westinghouse kombi servisi,ankarada westinghouse servisleri,westinghouse ankara servisleri
  Westinghouse ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle westinghouse servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Westinghouse yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede westinghouse beyaz eşya servisi,yenimahalle westinghouse kombi servisi,ve yenimahalle westinghouse klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada westinghouse servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili westinghouse servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Westinghouse ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan westinghouse servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle westinghouse servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü westinghouse yenimahalle westinghouse servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.yenimahalle,westinghouse,yenimahalle westinghouse,westinghouse yenimahalle,yenimahalle westinghouse servisi,westinghouse yenimahalle servisi,westinghouse servisi yenimahalle,
  yenimahallede westinghouse,yenimahalle westinghouse servisi,westinghouse servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir