1.yıl

  Yenimahalle vestel servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle vestel servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle vestel servisi,yenimahallede vestel servisi,vestel yenimahalle servisi,vestel servisi yenimahalle,ankara yenimahallede vestel servisi,yenimahallede vestel beyaz eşya servisi,yenimahallede vestel klima servisi,yenimahallede vestel kombi servisi,ankarada vestel servisleri,vestel ankara servisleri
  Vestel ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle vestel servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Vestel yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede vestel beyaz eşya servisi,yenimahalle vestel kombi servisi,ve yenimahalle vestel klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada vestel servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili vestel servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Vestel ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan vestel servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle vestel servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü vestel yenimahalle vestel servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,vestel,yenimahalle vestel,vestel yenimahalle,yenimahalle vestel servisi,vestel yenimahalle servisi,vestel servisi yenimahalle,
  yenimahallede vestel,yenimahalle vestel servisi,vestel servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir