1.yıl

  Yenimahalle vaillant servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle vaillant servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle vaillant servisi,yenimahallede vaillant servisi,vaillant yenimahalle servisi,vaillant servisi yenimahalle,ankara yenimahallede vaillant servisi,yenimahallede vaillant beyaz eşya servisi,yenimahallede vaillant klima servisi,yenimahallede vaillant kombi servisi,ankarada vaillant servisleri,vaillant ankara servisleri
  Vaillant ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle vaillant servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Vaillant yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede vaillant beyaz eşya servisi,yenimahalle vaillant kombi servisi,ve yenimahalle vaillant klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada vaillant servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili vaillant servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Vaillant ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan vaillant servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle vaillant servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü vaillant yenimahalle vaillant servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  yenimahalle,vaillant ,yenimahalle vaillant ,vaillant yenimahalle,yenimahalle vaillant servisi,vaillant yenimahalle servisi,vaillant servisi yenimahalle,
  yenimahallede vaillant ,yenimahalle vaillant servisi,vaillant servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir