1.yıl

  Yenimahalle uğur servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle uğur servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle uğur servisi,yenimahallede uğur servisi,uğur yenimahalle servisi,uğur servisi yenimahalle,ankara yenimahallede uğur servisi,yenimahallede uğur beyaz eşya servisi,yenimahallede uğur klima servisi,yenimahallede uğur kombi servisi,ankarada uğur servisleri,uğur ankara servisleri
  Uğur ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle uğur servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Uğur yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede uğur beyaz eşya servisi,yenimahalle uğur kombi servisi,ve yenimahalle uğur klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada uğur servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili uğur servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Uğur ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan uğur servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle uğur servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü uğur yenimahalle uğur servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,uğur,yenimahalle uğur,uğur yenimahalle,yenimahalle uğur servisi,uğur yenimahalle servisi,uğur servisi yenimahalle,
  yenimahallede uğur,yenimahalle uğur servisi,uğur servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir