1.yıl

  Yenimahalle toshiba servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle toshiba servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle toshiba servisi,yenimahallede toshiba servisi,toshiba yenimahalle servisi,toshiba servisi yenimahalle,ankara yenimahallede toshiba servisi,yenimahallede toshiba beyaz eşya servisi,yenimahallede toshiba klima servisi,yenimahallede toshiba kombi servisi,ankarada toshiba servisleri,toshiba ankara servisleri
  Toshiba ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle toshiba servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Toshiba yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede toshiba beyaz eşya servisi,yenimahalle toshiba kombi servisi,ve yenimahalle toshiba klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada toshiba servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili toshiba servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Toshiba ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan toshiba servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle toshiba servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü toshiba yenimahalle toshiba servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,toshiba,yenimahalle toshiba,toshiba yenimahalle,yenimahalle toshiba servisi,toshiba yenimahalle servisi,toshiba servisi yenimahalle,
  yenimahallede toshiba,yenimahalle toshiba servisi,toshiba servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir