1.yıl

  Yenimahalle tolon servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle tolon servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle tolon servisi,yenimahallede tolon servisi,tolon yenimahalle servisi,tolon servisi yenimahalle,ankara yenimahallede tolon servisi,yenimahallede tolon beyaz eşya servisi,yenimahallede tolon klima servisi,yenimahallede tolon kombi servisi,ankarada tolon servisleri,tolon ankara servisleri
  Tolon ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle tolon servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Tolon yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede tolon beyaz eşya servisi,yenimahalle tolon kombi servisi,ve yenimahalle tolon klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada tolon servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili tolon servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Tolon ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan tolon servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle tolon servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü tolon yenimahalle tolon servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,tolon,yenimahalle tolon,tolon yenimahalle,yenimahalle tolon servisi,tolon yenimahalle servisi,tolon servisi yenimahalle,
  yenimahallede tolon,yenimahalle tolon servisi,tolon servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir