1.yıl

  Yenimahalle tolkar servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle tolkar servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle tolkar servisi,yenimahallede tolkar servisi,tolkar yenimahalle servisi,tolkar servisi yenimahalle,ankara yenimahallede tolkar servisi,yenimahallede tolkar beyaz eşya servisi,yenimahallede tolkar klima servisi,yenimahallede tolkar kombi servisi,ankarada tolkar servisleri,tolkar ankara servisleri
  Tolkar ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle tolkar servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Tolkar yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede tolkar beyaz eşya servisi,yenimahalle tolkar kombi servisi,ve yenimahalle tolkar klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.


  Ankarada tolkar servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili tolkar servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Tolkar ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan tolkar servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle tolkar servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü tolkar yenimahalle tolkar servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,tolkar ,yenimahalle tolkar ,tolkar yenimahalle,yenimahalle tolkar servisi,tolkar yenimahalle servisi,tolkar servisi yenimahalle,
  yenimahallede tolkar ,yenimahalle tolkar servisi,tolkar servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir