1.yıl

  Yenimahalle teka servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle teka servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle teka servisi,yenimahallede teka servisi,teka yenimahalle servisi,teka servisi yenimahalle,ankara yenimahallede teka servisi,yenimahallede teka beyaz eşya servisi,yenimahallede teka klima servisi,yenimahallede teka kombi servisi,ankarada teka servisleri,teka ankara servisleri
  Teka ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle teka servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Teka yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede teka beyaz eşya servisi,yenimahalle teka kombi servisi,ve yenimahalle teka klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada teka servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili teka servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Teka ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan teka servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle teka servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü teka yenimahalle teka servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,teka,yenimahalle teka,teka yenimahalle,yenimahalle teka servisi,teka yenimahalle servisi,teka servisi yenimahalle,
  yenimahallede teka,yenimahalle teka servisi,teka servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir