1.yıl

  Yenimahalle sigma servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle sigma servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle sigma servisi,yenimahallede sigma servisi,sigma yenimahalle servisi,sigma servisi yenimahalle,ankara yenimahallede sigma servisi,yenimahallede sigma beyaz eşya servisi,yenimahallede sigma klima servisi,yenimahallede sigma kombi servisi,ankarada sigma servisleri,sigma ankara servisleri
  Sigma ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle sigma servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Sigma yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede sigma beyaz eşya servisi,yenimahalle sigma kombi servisi,ve yenimahalle sigma klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada sigma servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili sigma servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Sigma ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan sigma servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle sigma servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü sigma yenimahalle sigma servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,sigma,yenimahalle sigma,sigma yenimahalle,yenimahalle sigma servisi,sigma yenimahalle servisi,sigma servisi yenimahalle,
  yenimahallede sigma,yenimahalle sigma servisi,sigma servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir