1.yıl

  Yenimahalle siemens servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle siemens servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle siemens servisi,yenimahallede siemens servisi,siemens yenimahalle servisi,siemens servisi yenimahalle,ankara yenimahallede siemens servisi,yenimahallede siemens beyaz eşya servisi,yenimahallede siemens klima servisi,yenimahallede siemens kombi servisi,ankarada siemens servisleri,siemens ankara servisleri
  Siemens ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle siemens servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Siemens yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede siemens beyaz eşya servisi,yenimahalle siemens kombi servisi,ve yenimahalle siemens klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada siemens servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili siemens servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Siemens ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan siemens servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle siemens servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü siemens yenimahalle siemens servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,siemens,yenimahalle siemens,siemens yenimahalle,yenimahalle siemens servisi,siemens yenimahalle servisi,siemens servisi yenimahalle,
  yenimahallede siemens,yenimahalle siemens servisi,siemens servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir