1.yıl

  Yenimahalle şenocak servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle şenocak servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle şenocak servisi,yenimahallede şenocak servisi,şenocak yenimahalle servisi,şenocak servisi yenimahalle,ankara yenimahallede şenocak servisi,yenimahallede şenocak beyaz eşya servisi,yenimahallede şenocak klima servisi,yenimahallede şenocak kombi servisi,ankarada şenocak servisleri,şenocak ankara servisleri
  Şenocak ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle şenocak servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Şenocak yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede şenocak beyaz eşya servisi,yenimahalle şenocak kombi servisi,ve yenimahalle şenocak klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada şenocak servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili şenocak servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Şenocak ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan şenocak servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle şenocak servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü şenocak yenimahalle şenocak servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,şenocak ,yenimahalle şenocak ,şenocak yenimahalle,yenimahalle şenocak servisi,şenocak yenimahalle servisi,şenocak servisi yenimahalle,
  yenimahallede şenocak ,yenimahalle şenocak servisi,şenocak servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir