1.yıl

  Yenimahalle sanyo servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle sanyo servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle sanyo servisi,yenimahallede sanyo servisi,sanyo yenimahalle servisi,sanyo servisi yenimahalle,ankara yenimahallede sanyo servisi,yenimahallede sanyo beyaz eşya servisi,yenimahallede sanyo klima servisi,yenimahallede sanyo kombi servisi,ankarada sanyo servisleri,sanyo ankara servisleri
  Sanyo ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle sanyo servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Sanyo yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede sanyo beyaz eşya servisi,yenimahalle sanyo kombi servisi,ve yenimahalle sanyo klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada sanyo servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili sanyo servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Sanyo ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan sanyo servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle sanyo servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü sanyo yenimahalle sanyo servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,sanyo,yenimahalle sanyo,sanyo yenimahalle,yenimahalle sanyo servisi,sanyo yenimahalle servisi,sanyo servisi yenimahalle,
  yenimahallede sanyo,yenimahalle sanyo servisi,sanyo servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir