1.yıl

  Yenimahalle regal servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle regal servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle regal servisi,yenimahallede regal servisi,regal yenimahalle servisi,regal servisi yenimahalle,ankara yenimahallede regal servisi,yenimahallede regal beyaz eşya servisi,yenimahallede regal klima servisi,yenimahallede regal kombi servisi,ankarada regal servisleri,regal ankara servisleri
  Regal ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle regal servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Regal yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede regal beyaz eşya servisi,yenimahalle regal kombi servisi,ve yenimahalle regal klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada regal servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili regal servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Regal ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan regal servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle regal servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü regal yenimahalle regal servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,regal ,yenimahalle regal ,regal yenimahalle,yenimahalle regal servisi,regal yenimahalle servisi,regal servisi yenimahalle,
  yenimahallede regal ,yenimahalle regal servisi,regal servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir