1.yıl

  Yenimahalle profilo servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle profilo servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle profilo servisi,yenimahallede profilo servisi,profilo yenimahalle servisi,profilo servisi yenimahalle,ankara yenimahallede profilo servisi,yenimahallede profilo beyaz eşya servisi,yenimahallede profilo klima servisi,yenimahallede profilo kombi servisi,ankarada profilo servisleri,profilo ankara servisleri
  Profilo ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle profilo servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Profilo yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede profilo beyaz eşya servisi,yenimahalle profilo kombi servisi,ve yenimahalle profilo klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada profilo servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili profilo servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Profilo ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan profilo servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle profilo servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü profilo yenimahalle profilo servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir