1.yıl

  Yenimahalle mitsubishi servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle mitsubishi servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle mitsubishi servisi,yenimahallede mitsubishi servisi,mitsubishi yenimahalle servisi,mitsubishi servisi yenimahalle,ankara yenimahallede mitsubishi servisi,yenimahallede mitsubishi beyaz eşya servisi,yenimahallede mitsubishi klima servisi,yenimahallede mitsubishi kombi servisi,ankarada mitsubishi servisleri,mitsubishi ankara servisleri
  Mitsubishi ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle mitsubishi servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Mitsubishi yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede mitsubishi beyaz eşya servisi,yenimahalle mitsubishi kombi servisi,ve yenimahalle mitsubishi klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada mitsubishi servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili mitsubishi servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Mitsubishi ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan mitsubishi servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle mitsubishi servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü mitsubishi yenimahalle mitsubishi servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  yenimahalle,mitsubishi,yenimahalle mitsubishi,mitsubishi yenimahalle,yenimahalle mitsubishi servisi,mitsubishi yenimahalle servisi,mitsubishi servisi yenimahalle,
  yenimahallede mitsubishi,yenimahalle mitsubishi servisi,mitsubishi servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir