1.yıl

  Yenimahalle miele servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle miele servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle miele servisi,yenimahallede miele servisi,miele yenimahalle servisi,miele servisi yenimahalle,ankara yenimahallede miele servisi,yenimahallede miele beyaz eşya servisi,yenimahallede miele klima servisi,yenimahallede miele kombi servisi,ankarada miele servisleri,miele ankara servisleri
  Miele ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle miele servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Miele yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede miele beyaz eşya servisi,yenimahalle miele kombi servisi,ve yenimahalle miele klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada miele servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili miele servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Miele ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan miele servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle miele servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü miele yenimahalle miele servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,miele ,yenimahalle miele ,miele yenimahalle,yenimahalle miele servisi,miele yenimahalle servisi,miele servisi yenimahalle,
  yenimahallede miele ,yenimahalle miele servisi,miele servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir