1.yıl

  Yenimahalle midea servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle midea servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle midea servisi,yenimahallede midea servisi,midea yenimahalle servisi,midea servisi yenimahalle,ankara yenimahallede midea servisi,yenimahallede midea beyaz eşya servisi,yenimahallede midea klima servisi,yenimahallede midea kombi servisi,ankarada midea servisleri,midea ankara servisleri
  Midea ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle midea servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Midea yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede midea beyaz eşya servisi,yenimahalle midea kombi servisi,ve yenimahalle midea klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada midea servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili midea servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Midea ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan midea servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle midea servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü midea yenimahalle midea servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,midea ,yenimahalle midea ,midea yenimahalle,yenimahalle midea servisi,midea yenimahalle servisi,midea servisi yenimahalle,
  yenimahallede midea ,yenimahalle midea servisi,midea servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir