1.yıl

  Yenimahalle makinsan servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle makinsan servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle makinsan servisi,yenimahallede makinsan servisi,makinsan yenimahalle servisi,makinsan servisi yenimahalle,ankara yenimahallede makinsan servisi,yenimahallede makinsan beyaz eşya servisi,yenimahallede makinsan klima servisi,yenimahallede makinsan kombi servisi,ankarada makinsan servisleri,makinsan ankara servisleri
  Makinsan ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle makinsan servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Makinsan yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede makinsan beyaz eşya servisi,yenimahalle makinsan kombi servisi,ve yenimahalle makinsan klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada makinsan servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili makinsan servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Makinsan ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan makinsan servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle makinsan servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü makinsan yenimahalle makinsan servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,makinsan,yenimahalle makinsan,makinsan yenimahalle,yenimahalle makinsan servisi,makinsan yenimahalle servisi,makinsan servisi yenimahalle,
  yenimahallede makinsan,yenimahalle makinsan servisi,makinsan servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir