1.yıl

  Yenimahalle kromlüks servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle kromlüks servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle kromlüks servisi,yenimahallede kromlüks servisi,kromlüks yenimahalle servisi,kromlüks servisi yenimahalle,ankara yenimahallede kromlüks servisi,yenimahallede kromlüks beyaz eşya servisi,yenimahallede kromlüks klima servisi,yenimahallede kromlüks kombi servisi,ankarada kromlüks servisleri,kromlüks ankara servisleri
  Kromlüks ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle kromlüks servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Kromlüks yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede kromlüks beyaz eşya servisi,yenimahalle kromlüks kombi servisi,ve yenimahalle kromlüks klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada kromlüks servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili kromlüks servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Kromlüks ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan kromlüks servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle kromlüks servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü kromlüks yenimahalle kromlüks servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,kromlüks,yenimahalle kromlüks,kromlüks yenimahalle,yenimahalle kromlüks servisi,kromlüks yenimahalle servisi,kromlüks servisi yenimahalle,
  yenimahallede kromlüks,yenimahalle kromlüks servisi,kromlüks servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir