1.yıl

  Yenimahalle kelvinatör servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle kelvinatör servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle kelvinatör servisi,yenimahallede kelvinatör servisi,kelvinatör yenimahalle servisi,kelvinatör servisi yenimahalle,ankara yenimahallede kelvinatör servisi,yenimahallede kelvinatör beyaz eşya servisi,yenimahallede kelvinatör klima servisi,yenimahallede kelvinatör kombi servisi,ankarada kelvinatör servisleri,kelvinatör ankara servisleri
  Kelvinatör ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle kelvinatör servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Kelvinatör yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede kelvinatör beyaz eşya servisi,yenimahalle kelvinatör kombi servisi,ve yenimahalle kelvinatör klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada kelvinatör servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili kelvinatör servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Kelvinatör ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan kelvinatör servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle kelvinatör servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü kelvinatör yenimahalle kelvinatör servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,kelvinatör,yenimahalle kelvinatör,kelvinatör yenimahalle,yenimahalle kelvinatör servisi,kelvinatör yenimahalle servisi,kelvinatör servisi yenimahalle,
  yenimahallede kelvinatör,yenimahalle kelvinatör servisi,kelvinatör servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir