1.yıl

  Yenimahalle inoksan servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle inoksan servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle inoksan servisi,yenimahallede inoksan servisi,inoksan yenimahalle servisi,inoksan servisi yenimahalle,ankara yenimahallede inoksan servisi,yenimahallede inoksan beyaz eşya servisi,yenimahallede inoksan klima servisi,yenimahallede inoksan kombi servisi,ankarada inoksan servisleri,inoksan ankara servisleri
  İnoksan ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle inoksan servisi size bir telefon kadar yakındır.

  İnoksan yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede inoksan beyaz eşya servisi,yenimahalle inoksan kombi servisi,ve yenimahalle inoksan klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada inoksan servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili inoksan servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  İnoksan ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan inoksan servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle inoksan servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü inoksan yenimahalle inoksan servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,inoksan,yenimahalle inoksan,inoksan yenimahalle,yenimahalle inoksan servisi,inoksan yenimahalle servisi,inoksan servisi yenimahalle,
  yenimahallede inoksan,yenimahalle inoksan servisi,inoksan servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir