1.yıl

  Yenimahalle indesit servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle indesit servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle indesit servisi,yenimahallede indesit servisi,indesit yenimahalle servisi,indesit servisi yenimahalle,ankara yenimahallede indesit servisi,yenimahallede indesit beyaz eşya servisi,yenimahallede indesit klima servisi,yenimahallede indesit kombi servisi,ankarada indesit servisleri,indesit ankara servisleri
  İndesit ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle indesit servisi size bir telefon kadar yakındır.

  İndesit yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede indesit beyaz eşya servisi,yenimahalle indesit kombi servisi,ve yenimahalle indesit klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada indesit servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili indesit servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  İndesit ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan indesit servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle indesit servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü indesit yenimahalle indesit servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,indesit,yenimahalle indesit,indesit yenimahalle,yenimahalle indesit servisi,indesit yenimahalle servisi,indesit servisi yenimahalle,
  yenimahallede indesit,yenimahalle indesit servisi,indesit yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir