1.yıl

  Yenimahalle hoover servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle hoover servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle hoover servisi,yenimahallede hoover servisi,hoover yenimahalle servisi,hoover servisi yenimahalle,ankara yenimahallede hoover servisi,yenimahallede hoover beyaz eşya servisi,yenimahallede hoover klima servisi,yenimahallede hoover kombi servisi,ankarada hoover servisleri,hoover ankara servisleri
  Hoover ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle hoover servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Hoover yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede hoover beyaz eşya servisi,yenimahalle hoover kombi servisi,ve yenimahalle hoover klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada hoover servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili hoover servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Hoover ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan hoover servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle hoover servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü hoover yenimahalle hoover servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,hoover,yenimahalle hoover,hoover yenimahalle,yenimahalle hoover servisi,hoover yenimahalle servisi,hoover servisi yenimahalle,
  yenimahallede hoover,yenimahalle hoover yetkili servisi,hoover yetkili servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir