1.yıl

  Yenimahalle hitachi servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle hitachi servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle hitachi servisi,yenimahallede hitachi servisi,hitachi yenimahalle servisi,hitachi servisi yenimahalle,ankara yenimahallede hitachi servisi,yenimahallede hitachi beyaz eşya servisi,yenimahallede hitachi klima servisi,yenimahallede hitachi kombi servisi,ankarada hitachi servisleri,hitachi ankara servisleri
  Hitachi ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle hitachi servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Hitachi yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede hitachi beyaz eşya servisi,yenimahalle hitachi kombi servisi,ve yenimahalle hitachi klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada hitachi servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili hitachi servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Hitachi ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan hitachi servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle hitachi servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü hitachi yenimahalle hitachi servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  yenimahalle,hitachi,yenimahalle hitachi,hitachi yenimahalle,yenimahalle hitachi servisi,hitachi yenimahalle servisi,hitachi servisi yenimahalle,
  yenimahallede hitachi,yenimahalle hitachi servisi,hitachi servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir