1.yıl

  Yenimahalle hicon servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle hicon servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle hicon servisi,yenimahallede hicon servisi,hicon yenimahalle servisi,hicon servisi yenimahalle,ankara yenimahallede hicon servisi,yenimahallede hicon beyaz eşya servisi,yenimahallede hicon klima servisi,yenimahallede hicon kombi servisi,ankarada hicon servisleri,hicon ankara servisleri
  Hicon ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle hicon servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Hicon yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede hicon beyaz eşya servisi,yenimahalle hicon kombi servisi,ve yenimahalle hicon klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada hicon servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili hicon servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Hicon ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan hicon servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle hicon servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü hicon yenimahalle hicon servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  yenimahalle,hicon,yenimahalle hicon,hicon yenimahalle,yenimahalle hicon servisi,hicon yenimahalle servisi,hicon servisi yenimahalle,
  yenimahallede hicon,yenimahalle hicon servisi,hicon servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir