1.yıl

  Yenimahalle gorenje servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle gorenje servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle gorenje servisi,yenimahallede gorenje servisi,gorenje yenimahalle servisi,gorenje servisi yenimahalle,ankara yenimahallede gorenje servisi,yenimahallede gorenje beyaz eşya servisi,yenimahallede gorenje klima servisi,yenimahallede gorenje kombi servisi,ankarada gorenje servisleri,gorenje ankara servisleri
  Gorenje ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle gorenje servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Gorenje yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede gorenje beyaz eşya servisi,yenimahalle gorenje kombi servisi,ve yenimahalle gorenje klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada gorenje servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili gorenje servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Gorenje ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan gorenje servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle gorenje servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü gorenje yenimahalle gorenje servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  yenimahalle,gorenje,yenimahalle gorenje,gorenje yenimahalle,yenimahalle gorenje servisi,gorenje yenimahalle servisi,gorenje servisi yenimahalle,
  yenimahallede gorenje,yenimahalle gorenje servisi,gorenje servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir