1.yıl

  Yenimahalle gaggenau servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Yenimahalle gaggenau servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  yenimahalle gaggenau servisi,yenimahallede gaggenau servisi,gaggenau yenimahalle servisi,gaggenau servisi yenimahalle,ankara yenimahallede gaggenau servisi,yenimahallede gaggenau beyaz eşya servisi,yenimahallede gaggenau klima servisi,yenimahallede gaggenau kombi servisi,ankarada gaggenau servisleri,gaggenau ankara servisleri
  Gaggenau ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan yenimahalle gaggenau servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Gaggenau yenimahalle servisi olarak aynı zamanda yenimahallede gaggenau beyaz eşya servisi,yenimahalle gaggenau kombi servisi,ve yenimahalle gaggenau klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada gaggenau servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili gaggenau servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Gaggenau ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan gaggenau servisi Yenimahalle de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  yenimahalle gaggenau servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü gaggenau yenimahalle gaggenau servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  yenimahalle,gaggenau,yenimahalle gaggenau,gaggenau yenimahalle,yenimahalle gaggenau servisi,gaggenau yenimahalle servisi,gaggenau servisi yenimahalle,
  yenimahallede gaggenau,yenimahalle gaggenau servisi,gaggenau servisi yenimahalle,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir